Zaproszenie

 

 

Rządowa Agencja Malezji ds. Promocji Eksportu (MATRADE) organizuje 6 edycję Międzynarodowych Targów INTRADE 2012 w Kuala Lumpur w dniach 27 – 29 listopada 2012 r.

 

Z tej okazji, MATRADE pragnie zaprosić firmy do udziału w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z malezyjskimi dostawcami w Kuala Lumpur w dniu 28 listopada 2012 (środa).

Targi INTRADE 2012 to okazja do nawiązania współpracy z dostawcami wszystkich branż, w szczególności tych, które stanowią trzon malezyjskiego eksportu, czyli:

           Sektor motoryzacyjny (produkcja części i komponentów)

           Sektor elektroniczny i telekomunikacyjny (produkcja części i komponentów)

           Sektor chemiczny

           Wyroby medyczne i farmaceutyczne

           Żywność

           Kauczuk naturalny i wyroby gumowe

     Artykuły konsumpcyjne w tym meble, tekstylia i akcesoria do odzieży, obuwie, upominki i biżuteria

 

Firmom uczestniczącym w programie spotkań biznesowych MATRADE zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w Kuala Lumpur, maksymalnie 5 dni (4 noclegi) w terminie od 26 do 30 listopada 2012r. oraz przejazdy lokalne na trasie: lotnisko-hotel, hotel – miejsce spotkań.

 

Koszt przelotu pokrywany jest we własnym zakresie. Uczestnicy spotkań proszeni są o przylot do Kuala Lumpur najpóźniej w dniu 26 listopada 2012 r. Istnieje możliwość dłuższego (niż 5 dni) pobytu w Kuala Lumpur. Wówczas dodatkowy koszt ponoszą Państwo we własnym zakresie.   

Firmy zainteresowane udziałem, uprzejmie prosimy o odesłanie do MATRADE wypełnionego formularza zgłoszeniowego z wyraźnym zaznaczeniem poszukiwanych produktów w oparciu o kody produktów podane w osobnym załączniku. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 października 2012 r.

Poniżej znajduje się ramowy program, formularz zgłoszeniowy, lista z kodami produktów oraz ulotka zapowiadającą to wydarzenie (w języku angielskim).

 

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z biurem MATRADE w Warszawie:

Agnieszka Szweda, Marketing Officer

Embassy of Malaysia Trade Section (MATRADE)

Email: warsaw.agnieszka@matrade.gov.my

Telephone: +48 22 222 1772

Fax: +48 22 222 1764

www.matrade.gov.my

 

Załączniki:

English version

Program

Products & Services Code