Akcja charytatywna pn. „Wakacyjna Fala Pomocy”

 

Z ogromnym zadowoleniem przekazujemy, że Loża Gdańska Business Centre Club z sukcesem zakończyła akcję charytatywną pn. „Wakacyjna Fala Pomocy”, przeprowadzoną na rzecz organizacji pobytu wakacyjnego dla dzieci ze zniszczonego tegoroczną powodzią Janowca nad Wisłą.

 

 

Dzięki wsparciu pozyskanemu od członków Loży Gdańskiej BCC w tym:

 

· firmy Stabilator Sp. z o.o.

· Wydawnictwa Pedagogicznego Operon Sp. z o.o.

· firmy ARGO S.A.

· Państwa Barbary i Piotra Mróz

· Przedsiębiorstwa Budowlanego „Górski” Sp. z o.o.

· firmy Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.

· firmy Inter Marine Sp. z o.o.

· firmy Profit-Consult

· firmy Damen Shipyards Gdynia S.A.

· Pana Janusza Rybickiego

· Pana Adama R. Wojewódki

· Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz

· Pana Tadeusza Wirkijowskiego

 

podjęliśmy 60-cio osobową grupę dzieci wraz z opiekunami na dwutygodniowy pobyt w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

 

Celem realizacji projektu nawiązaliśmy współpracę z Biurem Posła i Szefa Speckomisji Powodziowej Pana Włodzimierza Karpińskiego oraz Związkiem Harcerstwa Polskiego.

 

Odzew z jakim spotkał się ze strony członków Loży Gdańskiej BCC nasz apel, pozwolił zapewnić kolonistom nie tylko akomodację, ale także pełne wyżywienie, transport z odległego o ponad 500 km Janowca nad Wisłą, ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry, wycieczki z przewodnikiem po Trójmieście i Kaszubach oraz szereg dodatkowych atrakcji m.in.: spływ kajakowy, paintball, biegi na orientację, konkursy z nagrodami czy karaoke.

 

Za hojność i osobiste zaangażowanie wyróżnić pragniemy szczególnie Prezesa DRUTEX S.A. Pana Leszka Gierszewskiego, który na potrzeby akcji udostępnił loży ośrodek wczasowy firmy – „OW KORMORAN” wraz z całym jego zapleczem rekreacyjnym.

 

Satysfakcjonującym podsumowaniem całości naszego przedsięwzięcia okazały się wyniki ankiety przeprowadzonej wśród dzieci na zakończenie wyjazdu przez Kierownika kolonii – Dyrektora SP w Janowcu nad Wisłą Pana Leszka Bińczaka. Według badań dzieci oceniły pobyt za bardzo dobry, a wręcz celujący!

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli „Wakacyjną Falę Pomocy” i przyczynili się do jej do jej zrealizowania.

 

 

 

 

Podziękowania dla Loży Gdańskiej Business Centre Club